Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Vertimax V8 je využívaný na zvýšenie výbušnej sily nôh, rýchlosti a vytrvalosti, čím sa radikálne zvyšuje herný výkon hráča na ľade. Okrem kondičných schopností slúži aj na posilnenie hlbokého stabilizačného systému (CORE) a malých pomocných svalov, ktoré pomáhajú predchádzať zraneniam.

Je určený pre vertikálny odrazový a rýchlostný tréning na a mimo tréningovú dosku. Na jednom Vertimaxi dokáže cvičiť až 5 ľudí naraz. Jeden na doske a štyria mimo.

Vertimax V8 umožňuje športovcovi spojiť rôzne časti tela s tréningovými lanami.

Táto jedinečná možnosť umožňuje trénerom:

1) vytvoriť presný odpor vektorov pre jednotlivé športy podľa požadovaných pohybov,

2) návrh dizajnu dosky pre cvičenie s použitím týchto dvoch tréningových lán po hornom obvode umožňuje - byť pripojený za ruky, boky alebo nohy. Športovci môžu trénovať s jedným alebo s 8 lanami naraz.

  6 531 Eur s DPH Cena: 5 443,00 Eur bez DPH

Výsledkom používania je dosiahnutie silnejšieho korčuliara, ktorý má schopnosť zostať nižšie pri ľade, predĺžiť krok o ďalších 12 až 25 cm ako predtým, obkorčuľovať protivníka a byť intenzívny pri každej zmene. Žiadna plyo pomôcka neposkytuje väčší rozsah pohybov alebo posilnenia svalov, ako je RUSKÝ PLYO BOX, ktorý by mal byť začlenený do každého programu výcviku na sucho.

RUSKÝ PLYO BOX je vašou odpoveďou na dosiahnutie zlepšenia v oblasti:

- výbušná výkonnosť nôh,

- posilnenie stredu tela,

- rovnováha,

- rýchlosť,

- intenzita,

- koordinácia,

- vytrvalosť,

- obratnosť.

  1 597 Eur s DPH Cena: 1 331,00 Eur bez DPH

Výnimočná rýchlosť a výkon, rovnováha a koordinácia sú všetky dôležité faktory pre každého športovca. PLYO BOX SET je obľúbené plyometrické tréningové vybavenie pre hornú a dolnú časť tela. Plyometrické cvičenia pomáhajú dosiahnuť ciele využitím svalov na maximálne vynaloženie sily v najkratšom čase a je dôležité zamerať sa na kvalitu, a nie na kvantitu.

  1 597 Eur s DPH Cena: 1 331,00 Eur bez DPH

Vertimax Raptor je revolučný prenosný odporový tréningový systém, ktorý využíva patentovanú techniku ​​VertiMax Elastic Training, ktorá vyvíja atletickú rýchlosť a silu. Za menej ako dve minúty môže byť jednotka Raptor pripevnená k akémukoľvek plotu, umožňujúca športovcovi premeniť akýkoľvek priestor na svetovú triedu rýchlosti a silového tréningu.

  2 612 Eur s DPH Cena: 2 177,00 Eur bez DPH