Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Shooter obsahuje bránku s nepriestrelným plátnom ktoré má 5 otvorov do ktorých má hráč podľa povelu z monitora triafať. 4 otvory sú umiestnené v rohoch brány a piaty medzi nohami brankára. Ďalším komponentom je monitor, ktorý je umiestnený nad bránkou. Ten je určený na výber miesta, kam má hráč strieľať. To znamená, že na ňom preblikne v jednom z rohov zelené svetlo, ktoré ukáže miesto do ktorého má hráč streliť. Následne po 10 strelách software vyhodnotí úspešnosť hráča.

Multimédiá (monitor, počítač) nie sú súčasťou dodávky.

  23 198 Eur s DPH Cena: 19 332,00 Eur bez DPH

Hokejová bránka je dodávaná so sieťou v základnom oficiálnom rozmere IIHF (183cm x 122cm). No z dôvodu šetrenia miesta je zúžená z 81 cm na 54 cm, čo nemá žiadny vplyv na jej stabilitu. Je vyrobená z odolnej ocele a práškovo lakovaná. Tréning s bránkou môžete ešte vylepšiť s doplnkami, ako je strelecká plachta TUTOR SHOOTER, prípadne nahrávač PASSMASTER a pod. Má univerzálne využitie nielen na ľade ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži.

  507 Eur s DPH Cena: 423,00 Eur bez DPH

Strelecká plachta TUTOR SHOOTER je tréningová pomôcka určená pre tréning mierenia a presnosti streľby s pukom. Plachta je vyrobená z odolného materiálu a má 5 otvorov. Veľké otvory v rohoch bránky a malý otvor medzi pomyselnými nohami brankára.
Rozmermi je plachta vhodná do každej klasickej hokejovej bránky oficiálnych rozmerov 72″ (183cm x 122cm x 81cm).

  261 Eur s DPH Cena: 218,00 Eur bez DPH

Easyhands pomôcka je určená pre tréning stickhandlingu, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou. Má univerzálne využitie nielen na ľade, ale aj akomkoľvek povrchu, ako sú strelecké dosky, príjazdová cesta alebo podlaha v garáži. Easyhands má kovovú konštrukciu, ktorá vďaka svojej váhe spolu s protišmykovými hrotmi (sú súčasťou balenia) zabezpečuje jeho stabilitu.

  116 Eur s DPH Cena: 97,00 Eur bez DPH

Malá hokejová bránka od proSPORTtec je skvelou pomôckou pre školy, športové oddiely alebo rekreačný šport a zábavu. Je to ideálna pomôcka pre zápas na rybníku, malom ihrisku. Taktiež sa dá použiť na rozvoj presnosti streľby s hokejbalovou loptičkou, alebo inline pukom. Pre maximálnu bezpečnosť sú všetky tyče okrúhle a s oblými rohmi.

  182 Eur s DPH Cena: 152,00 Eur bez DPH