Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Lučenec, Slovensko

Strelecká zóna nainštalovaná: 1. 12. 2019

Nainštalovaná konfigurácia: Strelecká zóna - basic.

Charakteristickým rysom tejto zóny je jej kompaktnosť. Zóna bola pre svoje malé rozmery inštalovaná priamo v aréne, vedľa naturálneho klziska.

Medzi výhody inštalácie zóny na klzisku patrí aj konštantná nízka teplota okolia, ktorá eliminuje možné deformácie povrchu v dôsledku slnečného žiarenia alebo ohrevu vzduchu.

 

 Máte otázku k produktu?

napíšte nám


Rakúsko, 30 km od Bratislavy

Strelecká zóna nainštalovaná: 01.12.2020

Nainštalovaná konfigurácia: Strelecká zóna - Junior.

Zóna s umelým ľadom FunIce je inštalovaná priamo na nádvorí vidieckeho domu. Kompaktný dizajn, rýchlosť montáže a lacná cena umožnili dokončenie projektu v čo najkratšom čase. Od prijatia objednávky do prvého tréningu neprešiel ani týždeň.

Nainštalovaná verzia streleckej zóny je ideálna pre všetkých fanúšikov hokeja, pretože ju možno umiestniť takmer kdekoľvek. Obmedzením je iba veľkosť požadovanej umelej ľadovej plochy.

 Máte otázku k produktu?

napíšte nám


Banská Bystrica, Slovensko

Dočasná strelecká zóna nainštalovaná: 10.2.2019

Nainštalovaná konfigurácia: Strelecká zóna – basic.

Dočasná strelecká zóna, ako aj testovacie vybavenie pre športovcov beeSPORT, boli nainštalované počas podujatia Kaufland Winter Classic, kde účinkovali slovenské hviezdy ľadového hokeja.

Výhodou tohto riešenia je všestrannosť prevedenia - zóna sa zmontuje a rozloží v čo najkratšom čase. Možno použiť viackrát na rôzne udalosti.

 Máte otázku k produktu?

napíšte nám


Bratislava, Slovensko

Dočasná strelecká zóna nainštalovaná: 01.05.2019

Inštalovaná konfigurácia: Strelecká zóna – basic.

Dočasná strelecká zóna bola inštalovaná priamo na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, kde sa v roku 2019 konali zápasy majstrovstiev sveta IIHF v ľadovom hokeji vrátane finále. Zóna sa nachádzala vo vnútri, v areáli športového strediska priamo v showroome HDTS.

Počas majstrovstiev sveta navštívilo našu streleckú zónu veľké množstvo hokejových fanúšikov z celého sveta.

 Máte otázku k produktu?

napíšte nám