Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Špeciálny balík HST C230 Economy + Instructor + 50 metrov syntetického ľadu

Balík obsahuje ekonomickú verziu korčuliarskeho trenažéra HST - C230 Economy spolu so softvérom Instructor a syntetickým ľadom pre správne tréningy.

Korčuliarsky trenažér HST je globálne uznávané riešenie od HDTS, ktoré je určené na zlepšenie individuálnych zručností hokejistov.

Jeho úlohou je rozvíjať:

  • techniku korčuľovania,
  • streľbu,
  • periférne videnie,
  • kondično-koordinačné schopnosti hráča,
  • a tiež poskytnúť platformu pre profesionálne testovanie hráčov.
  113 400 Eur s DPH Cena: 94 500,00 Eur bez DPH

Najefektívnejší spôsob, ako dosiahnuť najlepšie výsledky s beeSPORT

BeeSPORT je integrovaná platforma, ktorá obsahuje skupinu súvisiacich aplikácií s výstupnou kartou hráča / tímu, ktorá umožňuje nielen testovanie rôznych parametrov, ale aj zhromažďovanie všetkých dôležitých informácií o športovcovi na jednom mieste s online prístupom. Systém zároveň umožňuje aj generovanie rôznych správ o športovcovi, jeho tréningových plánov a sledovanie ich implementácie.

Lepšia fyzická kondícia v kombinácii s vašim vlastným tréningovým plánom vedie k celkovému zlepšeniu výkonnosti tímu a jednotlivých športovcov. Moderný prístup k tréningovému procesu je založený na súbore parametrov pre každého športovca pre efektívny rozvoj jeho vlastností. Je to jedinečný nástroj na implementáciu metodiky tréningu hráčov pre maximálny výkon. 

Lite verzia tohto balíka obsahuje všetko, čo potrebujete na off-ice testovanie športovcov, vrátane zariadení a skupiny testov. Balenie neobsahuje brány „Light Gates“ na testovanie na ľade.

  44 880 Eur s DPH Cena: 37 400,00 Eur bez DPH