Hokejové pomôcky pre off-ice tréning

Silná vôľa a poctivá drina s tréningovými pomôckami. Tak sa rodia hokejové legendy. Bez cviku nie je šampióna a preto je potrebný pravidelný tréning s použitím hokejových pomôcok. Hokejisti vďaka dostupnosti kvalitných tréningových pomôcok na hokej môžu dnes trénovať aj v domácom prostredí. Strelecká zóna junior je základna konfigurácia pre deti a začínajúcich hokejistov. Umožňuje zlepšovanie individuálnych herných činností ako je korčulovanie, miešanie, kľučky a streľbu. Rozvoj týchto zručnosti v domácom prostredí patrí medzi základné piliere správneho napredovania hokejistu. Táto zóna je primárne určená pre deti od 4 - 12rokov.

  16 990 Eur s DPH Cena: 14 159,00 Eur bez DPH

Strelecká zóna Basic je sen každého hokejistu. Táto zóna je vybavená kvalitnými pomôckami ktoré vydržia aj tie najtvrdšie strely. Syntetický ľad umožňuje trénovať v korčuliach čo je ďaľši predpoklad na rýchle zlepšovanie techniky korčulovania. Pomôcky ako easy hand a extreme triangel sú ideálne na zlepšovanie palicovej techniky - miešanie, kľučky, vedenie puku.. S nahrávačom sa dá trénovať streľba z prvej alebo nahrávky. Táto zóna je primárne určená pre deti od 6 - 18rokov, začínajúcich hokejistov a hokejistov amatérov.

  26 270 Eur s DPH Cena: 21 892,00 Eur bez DPH

Streleckú zónu advanced by mal mať každy hardcore hokejista v garáži alebo na záhrade. Táto zóna je vybavená kvalitnými pomôckami ktoré vydržia aj tie najťahšie tréningy. Syntetický ľad Fun Ice - puzzle je jedna z najlepších variant umelého ľadu na trhu. Korčulovanie na tomto ľade je samozrejmosťou, spoje tohto ľadu sú navrhnuté tak aby sa zamedzilo posúvaniu ľadu čiže prechody budú vždy hladké. Pomôcky ako easy hand a extreme triangel sú ideálne na zlepšovanie palicovej techniky - miešanie, kľučky, vedenie puku.. S nahrávačom sa dá trénovať streľba z prvej alebo nahrávky. Táto zóna je určená pre všetky typy hokejistov.

  41 212 Eur s DPH Cena: 34 344,00 Eur bez DPH

 Strelecká zóna premium je určená pre skutočných fajnšmekrov. Táto zóna je vybavená najkvalitnejšími pomôckami z dielne prosporttec. Syntetický ľad Fun Ice - LW je najlepšía varianta umelého ľadu na trhu. Korčulovanie na tomto ľade je samozrejmosťou, spoje tohto ľadu sú navrhnuté tak aby sa zamedzilo posúvaniu ľadu čiže prechody budú vždy hladké. Pomôcka shooting navigation je momentálne to najlepšie čo trh ponúka na tréning streľby. Gun radar merá rýchlosť streľby s minimálnou odchýlkou. Zóna je určená pre všetky typy hráčov.

  64 384 Eur s DPH Cena: 53 654,00 Eur bez DPH