Hokejové pomôcky pre off-ice tréning
Balík - Profi - OBR 1 Balík - Profi - THUMB 1
Balík - Profi - OBR 2 Balík - Profi - THUMB 2
Balík - Profi - OBR 3 Balík - Profi - THUMB 3

Balík - Profi

 • 9 ks Syntetický ľad - 10x1170x1170mm
 • 1 ks Hokejová bránka
 • 1 ks Tutor Shooter - strelecká plachta
 • 2 ks Malá bránka
 • 1 ks Passmaster
 • 1 ks Easyhands
 • 1 ks Attack Triangle
 • 1 ks Gun Radar
 • + 40 pukov grátis
    5 852 Eur s DPH
 • 4877,00 Eur bez DPH

Máte otázku k produktu? napíšte nám

 Balík - profi je plným vybavením pre tréning doma. Pomocou neho si viete zdokonaľovať streľbu, prácu s hokejkou a pukom a dokonca aj korčuľovať na umelom ľade.

Komponent Množstvo Popis Obrázok
Syntetický ľad - 10x1170x1170mm 9x FunICE je najkvaltinejší umelý ľad so sklzovými vlastnosťami najviac blížiacimi sa skutočnému ľadu.
Hokejová bránka 1x Hokejová bránka je dodávaná so sieťou v základnom oficiálnom rozmere IIHF (183cm x 122cm). No kôli šetreniu miesta je zúžená z 81 cm na 54 cm, čo nemá žiadny vplyv na jej stabilitu. Sú vyrobené z odolnej ocele a práškovo lakované.
Malá hokejová bránka 2x Ideálna pomôcka pre rozvoj presnosti streľby, alebo pre samotnú hru pre deti.
Tutor Shooter 1x Tutor Shooter je tréningová pomôcka určená pre tréning mierenia a presnosti strely s pukom. Plachta je vyrobená z odolného materiálu a má päť otvorov. Veľké otvory v rohoch bránky a malý otvor medzi pomyselnými nohami brankára.
Passmaster 1x Passmaster je komplexná hokejová výcviková pomôcka na tréning prihrávok, stickhandlingu a umožňuje klasickú streľbu, ako aj streľbu z prvej. Pri tréningu s nahrávačom nepotrebujete žiadnych spoluhráčov, no môžu na ňom trénovať aj viacerí súčasne.
Attack Triangle 1x Attack triangle je jedna z najlepších tréningových pomôcok pre rozvoj stickhandlingu. Hráča núti premýšľať nad hernou situáciou, kedy sa musí s pukom pretlačiť čo najrýchlešie medzi súperovými korčuľami a natlačiť sa do zakončenia pred bránkou.
Easyhands 1x Pomôcka určená pre tréning stickhandlingu, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou smerom do hry. Je to prefektna pomôcka na off-ice tréning.
Gun Radar 1x Pomôcka určená na zistenie rýchlosti streľby. Stačí len namieriť luč na trajektóriu streľby a pozorovať akou silou vysiela hráč puk smerom na bránku.

Podobné produkty

  2 527 Eur s DPH Cena: 2 106,00 Eur bez DPH
  670 Eur s DPH Cena: 559,00 Eur bez DPH
  1 264 Eur s DPH Cena: 1 054,00 Eur bez DPH

Mám otázku k produktu/balíku Balík - Profi