Hokejové pomôcky pre off-ice tréning
Strelecká zóna - Basic - OBR 1 Strelecká zóna - Basic - THUMB 1
Strelecká zóna - Basic - OBR 2 Strelecká zóna - Basic - THUMB 2
Strelecká zóna - Basic - OBR 3 Strelecká zóna - Basic - THUMB 3

Strelecká zóna - Basic

Strelecká zóna Basic je sen každého hokejistu. Táto zóna je vybavená kvalitnými pomôckami ktoré vydržia aj tie najtvrdšie strely. Syntetický ľad umožňuje trénovať v korčuliach čo je ďaľši predpoklad na rýchle zlepšovanie techniky korčulovania. Pomôcky ako easy hand a extreme triangel sú ideálne na zlepšovanie palicovej techniky - miešanie, kľučky, vedenie puku.. S nahrávačom sa dá trénovať streľba z prvej alebo nahrávky. Táto zóna je primárne určená pre deti od 6 - 18rokov, začínajúcich hokejistov a hokejistov amatérov.

      26 270 Eur s DPH
  • 21892,00 Eur bez DPH

Máte otázku k produktu? napíšte nám

Tvrdá vôľa a poctivá drina s tréningovými pomôckami. Tak sa rodia hokejové legendy. Bez cviku nie je šampióna a preto je potrebný pravidelný tréning s použitím hokejových pomôcok. Chlapci, ktorí začínali s hokejom pred 15 rokmi a neskôr, nemali k dispozícii hokejové vybavenie ako dnes. Hokejisti vďaka dostupnosti kvalitných tréningových pomôcok na hokej môžu dnes trénovať aj v domácom prostredí, a venovať tak hokejovej príprave oveľa viac času

Pomôcka Množstvo Popis Obrázok
Syntetický ľad - 10x1170x1170mm 28x = 38m2 FunICE je najkvaltinejší umelý ľad so sklzovými vlastnosťami najviac blížiacimi sa skutočnému ľadu.
Mantinel Pro - 6mm 18m Mantinel Pro je kvalitná varianta mantinelov určených na hokej. Konštrukcia oceľ - joklovina, povrchová úprava pozink. Kotvenie pomocou hmoždiniek do betónu alebo dreveného pódia.
Hokejová bránka 1x Hokejová bránka je dodávaná so sieťou v základnom oficiálnom rozmere IIHF (183cm x 122cm). No kôli šetreniu miesta je zúžená z 81 cm na 54 cm, čo nemá žiadny vplyv na jej stabilitu. Sú vyrobené z odolnej ocele a práškovo lakované.
Strelecká plachta 1x Tutor Shooter je tréningová pomôcka určená pre tréning mierenia a presnosti strely s pukom. Plachta je vyrobená z odolného materiálu a má päť otvorov. Veľké otvory v rohoch bránky a malý otvor medzi pomyselnými nohami brankára.
Nahrávač 1x Nahrávač je komplexná hokejová výcviková pomôcka na tréning prihrávok, stickhandlingu a umožňuje klasickú streľbu, ako aj streľbu z prvej. Pri tréningu s nahrávačom nepotrebujete žiadnych spoluhráčov, no môžu na ňom trénovať aj viacerí súčasne.
Easyhands 1x Pomôcka určená pre tréning stickhandlingu, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou smerom do hry. Je to prefektna pomôcka na off-ice tréning.
Attack triangel 1x Attack triangle je jedna z najlepších tréningových pomôcok pre rozvoj stickhandlingu. Hráča núti premýšľať nad hernou situáciou, kedy sa musí s pukom pretlačiť čo najrýchlešie medzi súperovými korčuľami a natlačiť sa do zakončenia pred bránkou.
Siete 40m2 Vysoko odolný spevnený polyester, bielej farby o hrúbke 4mm, veľkosť oka 35mm. Hmotnosť siete m2 - 360g, ťažná sila ok 2,00 kN

Podobné produkty

  16 990 Eur s DPH Cena: 14 159,00 Eur bez DPH
  41 212 Eur s DPH Cena: 34 344,00 Eur bez DPH
  64 384 Eur s DPH Cena: 53 654,00 Eur bez DPH

Mám otázku k produktu/balíku Strelecká zóna - Basic