Hokejové pomôcky pre off-ice tréning
Strelecká zóna - Junior - OBR 1 Strelecká zóna - Junior - THUMB 1
Strelecká zóna - Junior - OBR 2 Strelecká zóna - Junior - THUMB 2
Strelecká zóna - Junior - OBR 3 Strelecká zóna - Junior - THUMB 3

Strelecká zóna - Junior

Silná vôľa a poctivá drina s tréningovými pomôckami. Tak sa rodia hokejové legendy. Bez cviku nie je šampióna a preto je potrebný pravidelný tréning s použitím hokejových pomôcok. Hokejisti vďaka dostupnosti kvalitných tréningových pomôcok na hokej môžu dnes trénovať aj v domácom prostredí. Strelecká zóna junior je základna konfigurácia pre deti a začínajúcich hokejistov. Umožňuje zlepšovanie individuálnych herných činností ako je korčulovanie, miešanie, kľučky a streľbu. Rozvoj týchto zručnosti v domácom prostredí patrí medzi základné piliere správneho napredovania hokejistu. Táto zóna je primárne určená pre deti od 4 - 12rokov.

      16 990 Eur s DPH
  • 14159,00 Eur bez DPH

Máte otázku k produktu? napíšte nám

Produkt Množstvo Popis Obrázok
Syntetický ľad - 10x1170x1170mm 28x FunICE je najkvaltinejší umelý ľad so sklzovými vlastnosťami najviac blížiacimi sa skutočnému ľadu.
Mantinel mini 16m Mini mantinel je prispôsobený na rekreačné účely respektíve pre malé deti.
Hokejová bránka 1x Hokejová bránka je dodávaná so sieťou v základnom oficiálnom rozmere IIHF (183cm x 122cm). No kôli šetreniu miesta je zúžená z 81 cm na 54 cm, čo nemá žiadny vplyv na jej stabilitu. Sú vyrobené z odolnej ocele a práškovo lakované.
Strelecká plachta 1x Tutor Shooter je tréningová pomôcka určená pre tréning mierenia a presnosti strely s pukom. Plachta je vyrobená z odolného materiálu a má päť otvorov. Veľké otvory v rohoch bránky a malý otvor medzi pomyselnými nohami brankára.
Nahrávač 1x Passmaster je komplexná hokejová výcviková pomôcka na tréning prihrávok, stickhandlingu a umožňuje klasickú streľbu, ako aj streľbu z prvej. Pri tréningu s nahrávačom nepotrebujete žiadnych spoluhráčov, no môžu na ňom trénovať aj viacerí súčasne.
Easyhands 1x Pomôcka určená pre tréning stickhandlingu, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou smerom do hry. Je to prefektna pomôcka na off-ice tréning.
Attack triangel 1x Attack triangle je jedna z najlepších tréningových pomôcok pre rozvoj stickhandlingu. Hráča núti premýšľať nad hernou situáciou, kedy sa musí s pukom pretlačiť čo najrýchlešie medzi súperovými korčuľami a natlačiť sa do zakončenia pred bránkou.

Podobné produkty

  64 384 Eur s DPH Cena: 53 654,00 Eur bez DPH
  26 270 Eur s DPH Cena: 21 892,00 Eur bez DPH
  41 212 Eur s DPH Cena: 34 344,00 Eur bez DPH

Mám otázku k produktu/balíku Strelecká zóna - Junior