Hokejové pomôcky pre off-ice tréning
Strelecká zóna - Premium - OBR 1 Strelecká zóna - Premium - THUMB 1
Strelecká zóna - Premium - OBR 2 Strelecká zóna - Premium - THUMB 2

Strelecká zóna - Premium

 Strelecká zóna premium je určená pre skutočných fajnšmekrov. Táto zóna je vybavená najkvalitnejšími pomôckami z dielne prosporttec. Syntetický ľad Fun Ice - LW je najlepšía varianta umelého ľadu na trhu. Korčulovanie na tomto ľade je samozrejmosťou, spoje tohto ľadu sú navrhnuté tak aby sa zamedzilo posúvaniu ľadu čiže prechody budú vždy hladké. Pomôcka shooting navigation je momentálne to najlepšie čo trh ponúka na tréning streľby. Gun radar merá rýchlosť streľby s minimálnou odchýlkou. Zóna je určená pre všetky typy hráčov.

      64 384 Eur s DPH
  • 53654,00 Eur bez DPH

Máte otázku k produktu? napíšte nám

Silná vôľa a poctivá drina s tréningovými pomôckami. Tak sa rodia hokejové legendy. Bez cviku nie je šampióna a preto je potrebný pravidelný tréning s použitím hokejových pomôcok. Chlapci, ktorí začínali s hokejom pred 15 rokmi a neskôr, nemali k dispozícii hokejové vybavenie ako dnes. Hokejisti vďaka dostupnosti kvalitných tréningových pomôcok na hokej môžu dnes trénovať aj v domácom prostredí, a venovať tak hokejovej príprave oveľa viac času.

Pomôcka Množstvo Popis Obrázok
Syntetický ľad - 1200x2000 - LW 25x - 60m2 FunICE je najkvaltinejší umelý ľad so sklzovými vlastnosťami najviac blížiacimi sa skutočnému ľadu.
Mantinel Pro - 10mm 24m Mantinel Pro je kvalitná varianta mantinelov určených na hokej. Konštrukcia oceľ - joklovina, povrchová úprava pozink. Kotvenie pomocou hmoždiniek do betóna alebo dreveného pódia.
Hokejová bránka 1x Hokejová bránka je dodávaná so sieťou v základnom oficiálnom rozmere IIHF (183cm x 122cm). No kôli šetreniu miesta je zúžená z 81 cm na 54 cm, čo nemá žiadny vplyv na jej stabilitu. Sú vyrobené z odolnej ocele a práškovo lakované.
Strelecká plachta 1x Tutor Shooter je tréningová pomôcka určená pre tréning mierenia a presnosti strely s pukom. Plachta je vyrobená z odolného materiálu a má päť otvorov. Veľké otvory v rohoch bránky a malý otvor medzi pomyselnými nohami brankára.
Nahrávač 2x Nahrávač je komplexná hokejová výcviková pomôcka na tréning prihrávok, stickhandlingu a umožňuje klasickú streľbu, ako aj streľbu z prvej. Pri tréningu s nahrávačom nepotrebujete žiadnych spoluhráčov, no môžu na ňom trénovať aj viacerí súčasne.
Easyhands 2x Pomôcka určená pre tréning stickhandlingu, ktorá výrazne zlepší vašu rýchlosť, načasovanie, koordináciu očí / ruky, presnosť a konzistenciu s pukom so zdvihnutou hlavou smerom do hry. Je to prefektna pomôcka na off-ice tréning.
Attack triangel 2x Attack triangle je jedna z najlepších tréningových pomôcok pre rozvoj stickhandlingu. Hráča núti premýšľať nad hernou situáciou, kedy sa musí s pukom pretlačiť čo najrýchlešie medzi súperovými korčuľami a natlačiť sa do zakončenia pred bránkou.
Malá Bránka 2x Ideálna pomôcka pre rozvoj presnosti streľby, alebo pre samotnú hru pre deti.
Shooting Navigation 1x Shooting Navigation obsahuje bránku s nepriestrelným plátnom ktorá má 5 otvorov do ktorých má hráč podľa povelu z monitora triafať. 4 otvory sú umiestnené v rohoch brány a piaty medzi nohami brankára.
Siete 60m2 Vysoko odolný spevnený polyester, bielej farby o hrúbke 4mm, veľkosť oka 35mm. Hmotnosť siete m2 - 360g, ťažná sila ok 2,00 kN

Podobné produkty

  41 212 Eur s DPH Cena: 34 344,00 Eur bez DPH
  26 270 Eur s DPH Cena: 21 892,00 Eur bez DPH
  16 990 Eur s DPH Cena: 14 159,00 Eur bez DPH

Mám otázku k produktu/balíku Strelecká zóna - Premium